Program

  • 1.08
  • 2.08
  • 3.08
  • 4.08

1.08.2013 Centrum Kultury Katowice

19:00 - 19:45A Band Of Buriers (GB)
20:30 - 22:00Patrick Wolf (GB)

1.08.2013 Klub Hipnoza

22:30 - 23:00Daniel Higgs (US)
23:30 - 01:00The Skull Defekts feat. Daniel Higgs (SE)
01:30 - 02:30DJ D (CH)

1.08.2013 KATO.Bar

20:00Labyrinth Ear (GB)
21:15Micachu DJ Set (GB)

2.08.2013 Scena mBank

15:00 - 15:30Teenagers (PL)
16:10 - 16:55Drekoty (PL)
17:50 - 18:40Uncle Acid &The Deadbeats (GB)
19:40 - 20:40Cloud Nothings (US)
21:50 - 23:00Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch (PL)
00:10 - 01:30The Smashing Pumpkins (US)

2.08.2013 Scena Leśna

15:35 - 16:051926 (PL)
17:00 - 17:45Hokei (PL)
18:45 - 19:35Woods (US)
20:45 - 21:45Girls Against Boys (US)
23:05 - 00:05The Pop Group (GB)
01:35 - 02:35Blondes (US)

2.08.2013 Scena Trójki

15:00 - 15:30Fuka Lata (PL)
16:10 - 16:55Magnificent Muttley (PL)
17:50 - 18:40Mikal Cronin (US)
19:40 - 20:40The Soft Moon (US)
21:50 - 23:00Nite Jewel And Peanut Butter Wolf (US)
00:10 - 01:10AlunaGeorge (GB)
02:35 - 03:45Shackleton (GB)

2.08.2013 Scena Eksperymentalna

15:35 - 16:05Stara Rzeka (PL)
17:00 - 17:45Hera (PL)
18:45 - 19:35Dope Body (US)
20:45 - 21:45Buke And Gase (US)
23:05 - 00:05Guardian Alien (US)
01:35 - 02:35Laurel Halo (US)
03:00 - 03:45The Haxan Cloak (GB)

2.08.2013 Kino Nocne

02:40Indie Game - The Movie

2.08.2013 Przestrzeń Converse
Miejsce spotkań
Prowadzenie: Jarek Szubrycht

16:00Fuka Lata
18:00Girls Against Boys
19:30Artur Rojek

3.08.2013 Scena mBank

15:00 - 15:30Semantik Punk (PL)
16:10 - 16:55Bisz/B.O.K Band (PL)
17:50 - 18:40Metz (CA)
19:40 - 20:40The Paradise Bangkok Molam International Band (TH)
00:10 - 01:30Godspeed You! Black Emperor (CA)

3.08.2013 Scena Leśna

15:35 - 16:05Trupa Trupa (PL)
17:00 - 17:45UL/KR (PL)
18:45 - 19:35Merchandise (US)
20:45 - 21:45Brutal Truth (US)
23:05 - 00:05Skalpel (PL)
01:35 - 02:35Austra (CA)

3.08.2013 Scena Trójki

15:00 - 15:30Frozen Bird (PL)
16:10 - 16:55Nathalie And The Loners (PL)
17:50 - 18:40Glass Animals (GB)
19:40 - 20:40Jens Lekman (SE)
21:50 - 23:00Julia Holter (US)
00:10 - 01:10Rudi Zygadlo (GB)
02:35 - 03:45Holy Other (GB)

3.08.2013 Scena Eksperymentalna
kurator: Stephen O'Malley

15:35 - 16:05Piotr Kurek (PL)
17:00 - 17:45Furia (PL)
18:45 - 19:35KTL (US)
20:45 - 21:45Mark Fell (GB)
23:05 - 00:05Bohren Und Der Club Of Gore (DE)
01:35 - 02:35Zeni Geva (JP)
03:00 - 04:15Circle (FI)

3.08.2013 Kawiarnia Literacka

17:45Marcin Baran
19:35Natalia Fiedorczuk
21:45Ignacy Karpowicz
00:05Konstanty Usenko

3.08.2013 Kino Nocne

02:40Niezasłane łóżka

3.08.2013 Przestrzeń Converse
Miejsce spotkań
Prowadzenie: Jarek Szubrycht

16:00Metz
18:00Bisz
19:30UL/KR

4.08.2013 Scena mBank

15:00 - 15:30We Draw A (PL)
16:10 - 16:55Gówno (PL)
17:50 - 18:40Très.B (PL)
19:40 - 20:40Molesta gra Skandal (PL)
21:50 - 23:00Deerhunter (US)
00:10 - 01:30My Bloody Valentine (IE)

4.08.2013 Scena Leśna

15:35 - 16:05Babadag (PL)
17:00 - 17:45Rebeka (PL)
18:45 - 19:35Japandroids (CA)
20:45 - 21:45Super Girl & Romantic Boys (PL)
23:05 - 00:05Goat (SE)
01:35 - 02:35John Talabot - Live (ES)

4.08.2013 Scena Trójki

15:00 - 15:30Peter J. Birch & The River Boat Band (PL)
16:10 - 16:55Ampacity (PL)
17:50 - 18:40Autre Ne Veut (US)
19:40 - 20:40Fucked Up (CA)
21:50 - 23:00Fire! (SE)
00:10 - 01:10Mykki Blanco (US)
02:35 - 03:45Fatima Al Qadiri (KW)

4.08.2013 Scena Eksperymentalna
kurator: The Walkmen

15:35 - 16:05How How (PL)
17:00 - 17:45Sam Amidon (US)
18:45 - 19:35John Grant (US)
20:45 - 21:45Thee Oh Sees (US)
23:05 - 00:05Eric Copeland (US)
01:35 - 02:35Veronica Falls (GB)
03:00 - 04:15Austra DJ Set (CA)

4.08.2013 Kino Nocne

02:40John Dies At The End

4.08.2013 Przestrzeń Converse
Miejsce spotkań
Prowadzenie: Jarek Szubrycht

16:30Tres B
18:00Molesta
19:30Danilo Pellegrinelli